Neumíš? Naučíme tě.
Nemůžeš? Pomůžeme ti.
Nechceš? Nepotřebujeme tě.

Do týmu vždycky hledáme schopné a nadšené lidi. Jestli sdílíš naši vášeň pro auta, ozvi se nám, a čeká tě skvělá kariéra. Našim zaměstnancům dáváme prostor k tomu se učit nové věci, podporujeme školení a certifikáty a chceme, abys u nás pracoval rád a byl zakázku od zakázky lepší. Zkrátka, jestli jsi dobrý automechanik a umíš makat, pojď k nám, a my tě dobře zaplatíme!

Prodejce prémiových vozů

Společnost ČECHÁK holding s.r.o. hledá do svého týmu novou posilu na pozici prodejce prémiových vozů.

Náplň práce:

·         Prodej prémiových vozů

·         Tvorba nabídek dle specifikace zákazníků

·         Prodej doplňkových finančních služeb – financování, pojištění vozidel,...

·         Administrativa spojená s prodejem vozů (příprava smluv, objednávek,..)

·         Vyhledávání obchodních příležitostí

·         Komunikace se stávajícími i novými zákazníky

·         Předvádění vozidel

·         Péče o nabízená vozidla

Požadujeme:

·         Min. SŠ vzdělání/výuční obor s maturitou

·         Komunikativní, prezentační a vyjednávací dovednosti

·         Reprezentativní vystupování

·         Znalost práce s PC a MS Office

·         Řidičský průkaz skupiny B

·         Časovou flexibilitu

·         Vysoké pracovní nasazení

·         Zodpovědnost, pečlivost a loajalitu

·         Spolehlivost a orientaci na výsledek

·         Aktivní přístup k práci

·         Chuť učit se novým věcem

·         Obchodního ducha

·         Předchozí zkušenosti s prodejem automobilů výhodou

·         Znalost finančních produktů (pojištění, úvěry, leasing,..) výhodou, možnost zaučení

·         Orientace na trhu s automobily výhodou

·         Znalost AJ a NJ výhodou

Nabízíme:

·         Perspektivní práci v oblasti automotive

·         Zázemí stabilní české společnosti se silnou pozicí na trhu

·         Možnost osobního a profesního růstu

·         Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

·         Motivující finanční ohodnocení

·         Zajímavou práci

·         Podporu vzdělávání

·         Firemní benefity

·         Příspěvek na stravování

·         Podpora vzdělávání

Formulář

Automechanik

Společnost ČECHÁK holding s.r.o. hledá do svého týmu novou posilu na pozici automechanik.

Náplň práce

  • servis a opravy motorových vozidel
  • diagnostika vozidel

Požadujeme

  • praxi v oboru
  • pečlivost
  • vysoké pracovní nasazení
  • ochotu učit se novým věcem
  • aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • zázemí české společnosti se silnou pozicí na trhu
  • možnost osobního a profesního růstu
  • odborné školení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity

Formulář

Karosář

Karosář

Společnost ČECHÁK holding s.r.o. hledá do svého týmu novou posilu na pozici karosář.

Náplň práce

  • montáž a demontáž částí motorových vozidel
  • oprava karoserie

Požadujeme

  • pečlivost

Nabízíme

Formulář

Věděli jste, že…

Spalovací a výfuková soustava auta se postupně zanáší karbonovými usazeninami a negativně ovlivňuje chod motoru?
Tím postupem času dochází ke ztrátě výkonu motoru, zvýšení emisí a také zvýšení spotřeby...