Věděli jste, že…

Lze předcházet poškrábání laku na Vašem vozidle a ochránit ho před dalšími vnějšími faktory životního prostředí až po dobu 5 let

ANO,

pomocí KERAMICKÉ OCHRANY LAKU VOZIDLA.

Jedná se o unikátní polituru, která na laku automobilu vytvoří transparentní a neviditelnou vrstvu obsahující nanočástice oxidů křemíku a zirkonu. Tyto částice nezmění barevný tón laku, ale povrchu dodají patřičnou tvrdost a odolnost proti poškrábání.

Vyhlazením povrchu laku dochází ke snižování jeho aerodynamického odporu a letící předměty se tak od ochranné vrstvy lehce odrazí. Důsledkem toho pak na karoserii nevznikají dlouhé a hluboké škrábance. Ochranná vrstva ochrání Váš vůz také před poškozením od asfaltu nebo soli. Obdobný princip pak funguje i při kontaktu s hmyzem, který se nedostane do struktury laku a lze jej tak snadno odstranit.

Keramická ochrana laku chrání karoserii Vašeho vozu také před vnějšími faktory životního prostředí, jako jsou pyl a pryskyřice ze stromů, výkaly ptáků, a především pak před UV zářením, které způsobuje zkřehnutí laku a jeho následné praskání.