Přesně pro Vás

Nevybrali jste si z naší široké nabídky? Nezoufejte, i pro Vás vymyslíme optimální řešení. Služba „Vůz na přání” uspokojí i ty nejnáročnější, a ať už hledáte Kachnu z roku 1955, nebo speciálně zabarveného Superba, auto najdeme a vše vyřešíme za Vás.

Realizujeme a zajišťujeme dovoz automobilů z EU, a to převážně z Německa, Rakouska a Itálie. Specializujeme se jak na osobní, tak i užitkové vozy.

Služba dovozu aut ze zahraničí je určena pro koncové klienty, soukromé osoby i firmy. V rámci dovozu aut poskytujeme široký rozsah kompletních služeb od výběru po předání vozu.

Jak to funguje

Napíšete nám, jak má auto vypadat, jakou barvu, jaký lak, kolik najeto, kolik slavných osobností se na jeho kapotě fotilo. A my ho najdeme. Potom Vám pošleme kompletní dokumentaci a vůz dopravíme do ČR.

Proč si nechat přivézt?

Dovoz vozu na zakázku je ideální volbou pro zákazníky, kteří mají konkrétní představu barvy, výbavy, najetých kilometrů, ceny a zároveň žádný takový vůz nenalezli v nabídkách prodejců. Vozy na zakázku pocházejí od našich prověřených dodavatelů. Vysněný vůz Vám navíc umíme najít v nejkratším možném termínu, levně a v nejvyšší kvalitě.

Formulář

od do
od do
povinné položky

Věděli jste, že…

Spalovací a výfuková soustava auta se postupně zanáší karbonovými usazeninami a negativně ovlivňuje chod motoru?
Tím postupem času dochází ke ztrátě výkonu motoru, zvýšení emisí a také zvýšení spotřeby...


Reference vozů na přání